Sudaan

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Sudaan kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Sudaanis
Sudaan on Aafrika riik. See piirneb Egiptusega põhjas, Punase merega kirde suunas, Eritrea ja Etioopia ida pool, Lõuna-Sudaan lõunas, Kesk-Aafrika Vabariik lõunas. läänes, Tšaadist läände ja Liibüasse loodesse.
Tema kapital on Khartoum.
Sudaan on tõsise raskusega riik, sest 20. sajandil on neid vaevanud kodusõjad. Majanduslik olukord on Ameerika Ühendriikide sanktsioonidest hoolimata halvenenud.
Ehitus- ja kinnisvarasektor on üks vähestest, mis aitab kaasa Sudaani SKP paranemisele.
Vaatamata keerulisele perioodile ja majanduskriisile näeb Sudaani pealinna Khartoum jätkuvalt ülemääraseid hindu kinnisvara müügiks, isegi Hartumi keskosas on maa hind kõrge.
Ei ole kahtlust, et praegu ei ole soovitatav külastada Sudaani, kuid hoolimatu, kes ikka veel usub, et nad võivad Sudaanis müüdavatesse kinnistutesse investeerida, nõustades teid erinevates kohtades.
Kindlasti on kapitali Khartoum võimeline pakkuma Sudaanis parimaid müügipindu, kuna see asub Niiluse jõe kaldal ja kuna linn võib pakkuda rohkem alternatiive ja infrastruktuuri.
Parim naabruskond, kus otsida kinnisvara müügiks, on kindlasti Bahri põhjas.
Teine huvitav koht on Port Sudan, elav ja kaubanduslik tänu oma sadamale.
Niiluse vastasküljel, just Hartumi ees, näeme Omdurmanit, kellel ei ole kapitali müügiks mõeldud kinnistute arvu, kuid mis kindlasti pakuvad huvitavaid investeerimisvõimalusi.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Midtown'i projektid ja arendus Juhtiv kinnisvara turundus Sudaanis ja Lähis-Idas Projekt koosneb maast + mezzanine + 7 korrust See on 100 meetri ka...
Cod. 34172

Müük Hoone, Sudaan, Khartoum, Khartoum, Khartoum 3, Victoria st

708,528.92EUR
Müük
Hoone

560 m²
4 korruse ehitus, 4 korterit, pool korterit ülaosas, umbes 20 tuba, 8 vannituba, 4 köögid, ühe maa, 3 avatud ala, 7 minutit lennujaamast. kogu ruu...
Müük Lands Madinah pöördeline ja Dream (tõend teadus) suurused ja erinevad hinnad sobivad otse omanikult. Telefon: 00249925195094 Watts  14 kasti, ru...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB